Multimodaalne transport

Meie ettevõte korraldab rahvusvahelisi kaubavedusid ühe lepingu alusel, mida teostavad mitmed transpordiliigid. Konteinerite, maantee-, raudtee- ja meretranspordi alal kogunenud kogemused võimaldavad meil pakkuda teie kauba kvaliteetset ja ökonoomset kohaletoimetamist, täielikku dokumentaalset tuge ja nõuandeid kogu lasti marsruudi ulatuses. 

Raudteetransport

Mis tahes lasti vedu ELi, Venemaa Föderatsiooni, SRÜ riikide ja Hiina territooriumil raudteeveeremi (vagunid, konteinerid) abil. Oleme valmis pakkuma täisteenuste paketti milesse kuulub raudtee ekspedeerimise arvutamine ja tasumine, veeremi pakkumine, vagunite ja konteinerite jälgimine, lasti ja raudteetranspordi dokumenteerimine, lisateenustena laadimine ja mahalaadimine, lasti kohaletoimetamine , ladustamine ja laos hoidmine.

  Terminalilasti käitlemine

Otselepingud sadamaoperaatoritega võimaldavad meil pakkuda oma klientidele lasti ümberlaadimist sadama territooriumil, samuti on meil võimalus pakkuda kaubakäitlust sadama terminalides ja ladudes vastavalt iga kliendi jaoks välja töötatud individuaalsetele skeemidele. Oleme valmis korraldama kaupade individuaalset transporti ja ümberlaadimist. 

Oma klientide jaoks arendame ja juurutame

 Uued marsruudid ja logistikakavad, et vähendada tarneaegu ja logistikakulusid. Teame, kuidas korraldada kauba kohaletoimetamine ilma probleemide ja lisakuludeta võimalikult lühikese aja jooksul.